איפה הכי כדאי להשקיע בנדל”ן לקראת 2019

איפה הכי כדאי להשקיע בנדל”ן לקראת 2019

מרבית אנשי המקצוע מסכימים כי השקעה בנדל”ן בארה”ב היא אלטרנטיבה נכונה וכדאית ביחס לחלופות הקיימות. מלבד התשואה הגבוהה (יחסית) על נכסי נדל”ן, המחירים הנמוכים, הריביות האפסיות והעובדה כי ישנו ביקוש גבוה לשכירות, בארה”ב, ישנה שקיפות גבוהה בתחום הנדל”ן מה שהופך את התהליך להרבה יותר פשוט. בנוסף, ישנם גורמי מקצוע הפועלים בארה”ב בתחום הנדלן בצורה מוסדרת ויכולים לסייע למשקיעים לאתר נכסים בעלי פוטנציאל וללוות אותם שלב, שלב לאורך התהליך.

פלורידה, המדינה שטופת השמש השוכנת לחופי האוקיינוס האטלנטי, כבר מזמן ביתם של המתעשרים האמריקאים, המשתזפים להנאתם בחופי מיאמי, ושולחים את ילדיהם לבלות בדיסניוורלד. בשנים האחרונות, כלכלת פלורידה מציגה תנופת פיתוח מתמשכת, המביאה אליה הגירה קבועה ומתגברת מצד מהגרים מכל רחבי ארה”ב, המעוניינים לקחת חלק בשגשוג המתמשך.

גם העיתונות הכלכלית, הבוחנת את התחום מידי פעם, חוזרת לאותה המסקנה:
” … ההזדמנויות שמציעות הערים המתפתחות (של פלורידה), הגעה של אוכלוסיות חדשות, מרכזים מסחריים מתפתחים, גידול בהיצע העבודה ותנופת בנייה – הפכו את הערים המתפתחות במדינת פלורידה בארה”ב, ליעד חם להשקעות נדל”ן. פלורידה, המדינה ה־22 בגודלה בארצות הברית והשלישית בכל הקשור במספר התושבים, היא אחת המדינות המתפתחות בקצב המהיר ביותר.
בכנס סוכני נדל”ן שנערך בחודש ינואר 2018 בעיר אורלנדו, הצביעו על כך שמחירי נדל”ן למגורים, במיוחד לרכישה, המשיכו לנסוק במהלך 2017 במרבית האזורים בפלורידה”
(רותי זילברברג/כלכליסט 04-2018)

כלכלת פלורידה מבוססת בעיקר על תיירות, מזג האוויר החם וחופי הרחצה הארוכים שלה, ומספר רב של אתרים תיירותיים מבוקשים, כדוגמת, דיסניוורלד, סי-וורלד, אולפני יוניברסל פלורידה, מרכז החלל קנדי, שהביא אחריו למדינה תעשיות חלל ואוויר רבות, ביניהן נאס”א, ונמל החלל קייפ קנוורל שאורלנדו, הופכים את פלורידה לכלכלה צומחת.
בנוסף, מפורסמת פלורידה בפירות ההדר שלה, שמסמלים את המדינה ואפילו מופיעים על לוחיות הרישוי של המכוניות במדינה.
אחת הסיבות להיות פלורידה מדינה מבוקשת למגורים ולמשקיעים הבודקים השקעה בנדל”ן בארה”ב’ היא היותה אחת משבע מדינות בארה”ב בהן אין מס הכנסה על פרטים. כך שפלורידה מהווה יעד מועדף ומבוקש למתעניינים בנדל”ן למגורים ולהשקעות.

עפ”י הנתונים הרשמיים שפורסמו בארה”ב, בשנת 2016 נמדדה עלייה במחירי הנדל”ן בפלורידה של 7 אחוזים, התחזית הצפויה לשנת 2018 אומרת שככל הנראה נוכל לראות עלייה נוספת של עוד 6.8 אחוזים.

בעקבות המשבר הכלכלי בשנת 2008, התאפיינה פלורידה באחוזים גבוהים של פשיטות רגל וכינוס נכסים. נכון להיום, השקעה בערים הגדולות של פלורידה מראה אחוזי תשואה יציבים יחסית, מבחינת הביקוש ויציבות שכר הדירה.
בנוסף, ישנה גם מגמה של רכישת בתים, אשר עוזרת לעליית מחירים. מגמה זו, יכולה להראות לעתים גם עליות חדות, אשר תאפשר למשקיעים למכור וליהנות מרווח גולמי נאה.

בזכות האקלים החם של מדינת פלורידה, גמלאים רבים בוחרים לרכוש בה בתים ולהעביר את הפרק האחרון של חייהם שם. ערים כמו, בוקה רטון, מהוות גן עדן תיירותי, בנוסף לרוגע והשלווה שמאפיין מקום שמהווה “מגנט גמלאים”.
שיעור התשואה הממוצע, המוערך כיום, עומד על בין 8 ל-13 אחוזים לשנה עבור נכסי נדל”ן בפלורידה. בנוסף, התחזיות אומרות שישנה תשואה צפויה של כ-31 אחוזים עבור שטחי נדל”ן בפלורידה, מה שמוביל למסקנה שמשתלם יותר לרכוש בית פרטי, מאשר דירה בבניין. הערים הגדולות של פלורידה, מופיעות כמעט בכל מצעד, אשר מדרג את היעדים המומלצים ביותר להשקעה בארה”ב כבר מספר שנים, מה שמסמל על יציבות ואחידות באיכות שוק הנדל”ן בפלורידה.

השקעה בנדל”ן בפלורידה יכולה להבטיח תשואה יפה ויציבה, עם הזדמנויות מעולות למכירה אשר יכולות להגיע מעת פעם לפעם.

התבוננות בגרף מחירי הנדל”ן בפלורידה ב- 10 השנים האחרונות מראה מגמה ברורה ועקבית:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחינת ביצועי הנדלן בפלורידה של שנת 2018 עד כה מעודדים:

 • מחיר הבתים החציוני בפלורידה (Median Listing Price) הוא: $199,800
 • דמי השכירות החודשיים הממוצעים של בית בפלורידה: $1,750
 • מגמת מחירי נדל”ן בפלורידה: עלייה של 10.4% בשנה החולפת (2016)
 • תחזית מחירי הנדל”ן בפלורידה לשנת 2018: עלייה נוספת של 3.9%

לאנשי המקצוע של NadlanFL, העוסקים בתחום כבר שנים רבות, יש את הניסיון, הידע והכלים הנכונים לסייע לכם בהשגת העסקה המשתלמת ביותר עבורכם. ב- NadlanFL תהנו משירות אישי, אדיב ומקצועי הכולל, רישום הנכס שלכם בטאבו, השתתפות במימון הנכס, השבחה של הנכס וליווי אישי בכל שלבי התהליך של עסקת הנדל”ן.


NadlanFL הינה בבעלות ישראלית, ומחזיקה ברישיון Realtor במדינת פלורידה. צוות NadlanFL מתגורר בפלורידה, רוכש נכסים איכותיים וכדאיים, משביח ומשכיר אותם ורק לאחר מכן מציע אותם למכירה – מה שמבטיח תשואה מיידית. תהליך העבודה של NadlanFL מבוסס על:

 • איתור ורכישה של בתים בשכונות מובילות
 • השבחה איכותית של הנכס
 • התקשרות עם חברת ניהול מהגדולות בעולם
 • פתיחת חשבון בנק אמריקאי
 • אפשרות למימון של עד 50%
 • רישום הנכס בטאבו
 • ליווי אישי לאורך כל הדרך
 • השגת תשואות נדלן מהגבוהות בפלורידה

אם גם אתם התרשמתם לטובה מאפשרויות ההשקעה הקיימות בארץ הפרחונית ומתעניינים בנושא נדל”ן בפלורידה הצוות המקצועי של קבוצת NadlanFL ישמח לסייע גם לכם בכל הדרוש לרכישת נכס מניב בפלורידה.

בואו לגלות את עולם ההשקעות בארה”ב ולפגוש משקיעי נדל”ן פעילים בכנס המשקיעים השנתי של חברת נדל”ן FL

להרשמה לכנס המשקיעים לחצו כאן או התקשרו: 073-7569394

בוא נשאר בקשר!

אם עדיין לא נרשמת לקהילה זה הזמן להירשם ולהיות חלק מהפעילות שלנו!

 • הזדמנויות השקעה בארץ ובחו"ל
 • פורומים פעילים
 • מידע מקצועי ואיכותי
 • כנסים ואירועים ייחודיים