עצמאות כלכלית באמצעות השקעה ישירה בבתים פרטיים

עצמאות כלכלית באמצעות השקעה ישירה בבתים פרטיים

פלורידה, המדינה שטופת השמש השוכנת לחופי האוקיינוס האטלנטי, מוגדרת ביתם של המתעשרים האמריקאים. בשנים האחרונות, כלכלת פלורידה מציגה תנופת פיתוח מתמשכת, המביאה אליה הגירה קבועה ומתגברת מכל רחבי ארה”ב (כ 1,000 איש ביום בממוצע), של כאלו המעוניינים לקחת חלק בשגשוג המתמשך.

גם העיתונות הכלכלית, הבוחנת את התחום מידי פעם, חוזרת לאותה המסקנה:

” … ההזדמנויות שמציעות הערים המתפתחות (של פלורידה), הגעה של אוכלוסיות חדשות, מרכזים מסחריים מתפתחים, גידול בהיצע העבודה ותנופת בנייה – הפכו את הערים המתפתחות במדינת פלורידה בארה”ב, ליעד חם להשקעות נדל”ן. פלורידה, המדינה ה־3 בארצות הברית בכל הקשור במספר התושבים, היא אחת המדינות המתפתחות בקצב המהיר ביותר. בכנס סוכני נדל”ן שנערך בחודש ינואר 2018 בעיר אורלנדו, הצביעו על כך שמחירי נדל”ן למגורים, במיוחד לרכישה, המשיכו לנסוק במהלך 2017 במרבית האזורים בפלורידה”

(רותי זילברברג/כלכליסט 04-2018)

בזכות האקלים הנוח של מדינת פלורידה, גמלאים רבים בוחרים לרכוש בה בתים ולהעביר את הפרק האחרון של חייהם שם. ערים כמו, בוקה רטון, מהוות גן עדן תיירותי, בנוסף לרוגע והשלווה שמאפיין מקום שמהווה “מגנט גמלאים”.

שיעור התשואה הממוצע עומד על כ- 8 אחוזים לשנה עבור נכסי נדל”ן בפלורידה ובנוסף, התחזיות אומרות שצפויה תשואה עודפת של עשרות אחוזים על שטחי נדל”ן בפלורידה והמשמעות, בחלק מהאזורים כלכלי יותר לרכוש בית פרטי, מאשר דירה בבניין. הערים הגדולות של פלורידה, מופיעות כמעט בכל מצעד, אשר מדרג את היעדים המומלצים ביותר להשקעה בארה”ב כבר מספר שנים, מה שמסמל על יציבות ואחידות באיכות שוק הנדל”ן בפלורידה.

גם בחינת ביצועי הנדלן בפלורידה של שנת 2018 עד כה מעודדים:

מחיר הבתים החציוני בפלורידה (Median Listing Price) הוא: $218,100

דמי השכירות החודשיים הממוצעים של בית בפלורידה: $1,750

מגמת מחירי נדל”ן בפלורידה – עלייה של 9.3% בשנה החולפת (2017)

תחזית מחירי נדל”ן בפלורידה לשנת 2018: עלייה נוספת של 5.9%

מסקנה, השקעה בנדל”ן בפלורידה יכולה להבטיח תשואה יפה ויציבה, עם הזדמנויות מעולות למכירה אשר יכולות להגיע מעת פעם לפעם.

זו ההזדמנות המושלמת עבורכם להשקעה נבונה וכדאית, הכוללת הכנסה קבועה מנכס מניב הנמצא בבעלותכם. ליווי מקצועי היודע להתאים את ההשקעה בדיוק לצרכים, היכולות והרצונות האישיים שלכם, מאפשרים לכם להגדיל את ההכנסה החודשית השוטפת, מידית, ובנוסף לצבור נכסים לעתיד כלכלי בטוח ושקט.

כמו בכל תחומי ההשקעה, לכל משקיע תיק השקעות ייחודי משלו המותאם לגודל ההשקעה המבוקשת, משך תקופת ההשקעה, רמת הסיכון, התשואה המצופה על הנכס, נזילות, מיסוי, העדפות אישיות וכל גורם רלוונטי אחר.

למשקיעים הנמצאים לקראת ההשקעה הראשונה שלהם בתחום הנדלן, חשוב לזכור, השקעה ברכישת בתים להשכרה בארה”ב, אינה דומה לרכישת בית להשכרה בישראל. כיוון שהנכס רחוק ולא נגיש מידית, חובה להכיר ולהבין את שוק הנדל”ן האמריקאי, התנאים, המאפיינים והסיכונים, בכדי לבחור נכסים איכותיים במיקומים מעולים עם תשואה כדאית.

קבוצת NadlanFL, מחברות הנדלן המובילות בתחום הבתים הפרטיים (single family), מציעים למכירה ישירה ללא פערי תיווך, ישירות מבעלי הנכסים, נכסים מובחרים להשקעה, אשר עברו בדיקות ונמצאו מתאימים להשקעה כלכלית עם תשואה כדאית.

הנכסים המוצעים ע”י קבוצת NadlanFL הם בתים פרטיים (single family) המתאימים להשקעה כדאית ארוכת טווח על בסיס דמי שכירות, באזורים טובים ואיכותיים. עסקת הרכישה כוללת גם הסכם שכירות פעיל, המבטיח הכנסה מידית משכירות, מדייר הגר בבית שנרכש משלם שכר דירה בפועל מידי חודש בחודשו.

קבוצת NadlanFL מסייעים בכל תהליך העסקה ולא פחות חשוב, בכל מה שקשור לניהול הנכס לאחר העסקה על מנת לאפשר בטחון גבוה לאורך כל חיי העסקה ועל מנת לשמור על שביעות רצון הלקוחות לאורך שנים רבות.

קבוצת NadlanFL הינה בבעלות ישראלית ופועלת בארה”ב בתחום הנדלן כבר למעלה מ-20 שנה ומחזיקה ברישיון Realtor במדינת פלורידה. צוות קבוצת NadlanFL מתגורר בפלורידה, רוכש נכסים איכותיים וכדאיים, משביח ומשכיר אותם ורק לאחר מכן מציע אותם למכירה – מה שמבטיח תשואה מיידית.

מנכ”ל הקבוצה רו”ח יאיר פילוסוף – בעל ניסיון רב בהשקעות נדל”ן בארה”ב, עם התמחות בפלורידה משנת 1994, ומחזיק ברישיון Sales Associate נדל”ן בפלורידה ובנוסף, מחזיק ברישיונות של רילטור (מתווך מורשה) ונוטריון במדינת פלורידה. לרו”ח פילוסוף, ניסיון ניהולי בינלאומי של חברות בתחום הבנייה עם מחזורי מכירות מעל 100 מיליון דולר.

קבוצת NadlanFL, בניהולו של רו”ח יאיר פילוסוף, מחזיקה בפורטפוליו מגוון של נכסים בפלורידה, ומתמחים בגישה לנכסים בעלי חשיפה נמוכה לציבור.

לאנשי המקצוע של קבוצת NadlanFL, העוסקים בתחום כבר שנים רבות, יש את הניסיון, הידע והכלים הנכונים לסייע לכם בהשגת העסקה המשתלמת ביותר עבורכם.

עם קבוצת NadlanFL תיהנו משירות אישי, אדיב ומקצועי הכולל רישום הנכס שלכם בטאבו, השתתפות במימון הנכס, השבחה של הנכס וליווי אישי בכל שלבי התהליך של עסקת הנדל”ן.

קבוצת NadlanFL מתמחה באיתור ורכישה ישירה של נכסים בהזדמנות, הרבה מתחת למחיר השוק, השבחה, איתור דייר שוכר ורק לאחר מכן מכירה ישירה של הנכס למשקיע.

הקנייה והמכירה הישירה של הנכסים, מעצם היותה של הקבוצה בעלת רישיון תיווך בפלורידה, דהיינו, פחות גורמים מתווכחים ופחות עלויות למשקיע, המשמעות, חיסכון של כ 10% בתהליך הרכישה ביחס לרכישה באמצעות מתווכחים כמקובל.

הייחודיות של חברת קבוצת NadlanFL היא ביכולת לזהות מגמות בשוק הנדל”ן העולמי ולקבל על פיהן החלטות השקעה אשר מניבות רווחים משמעותיים. כך, כשהמגמה בשוק הנדל”ן האמריקאי עברה מירידות מחירים חדות, לעליות מחירים, החברה הייתה בזמן ובמקום כדי להתחיל לרכוש בתים בפורט מאיירס שבפלורידה למשקיעים מישראל. גם תהליך העבודה של קבוצת NadlanFL הוא ייחודי לה ומבוסס על:

 • איתור ורכישה של בתים בשכונות מובילות
 • השבחה איכותית של הנכס
 • התקשרות עם חברת ניהול מהגדולות בעולם
 • שיכון שוכר איכותי ומשלם בנכס
 • פתיחת חשבון בנק אמריקאי
 • אפשרות למימון של עד 50%
 • רישום הנכס בטאבו
 • ליווי אישי לאורך כל הדרך
 • מוניטין מוכח של השגת תשואות נדלן מהגבוהות בפלורידה

אם גם אתם התרשמתם לטובה מאפשרויות ההשקעה הקיימות בארץ הפרחונית ומתעניינים בנושא נדל”ן בפלורידה הצוות המקצועי של קבוצת NadlanFL ישמח לסייע גם לכם בכל הדרוש לרכישת נכס מניב בפלורידה.

בואו לגלות את עולם ההשקעות בארה”ב ולפגוש משקיעי נדל”ן פעילים בכנס המשקיעים השנתי של חברת נדל”ן FL

להרשמה לכנס המשקיעים לחצו כאן או התקשרו: 073-7569394

בוא נשאר בקשר!

אם עדיין לא נרשמת לקהילה זה הזמן להירשם ולהיות חלק מהפעילות שלנו!

 • הזדמנויות השקעה בארץ ובחו"ל
 • פורומים פעילים
 • מידע מקצועי ואיכותי
 • כנסים ואירועים ייחודיים