ליווי אישי לרכישת נכס בארה”ב

אין וויכוח כי רכישת נכס נדל”ני הינה אחת מהשקעות החכמות והמשתלמות בחיים, אבל נשאלת השאלה היכן לרכוש את הנכס ואיך תוכלו להרוויח ממנו מבלי להיכנס לחובות. עד היום נהגנו לחשוב כי חייבים לקנות דירה בישראל ולקחת משכנתא שרובנו לא יכולים לעמוד בה. בזמן האחרון יותר ויותר ישראלים מגלים שישנם פתרונות יצירתיים שמאפשרים להם לרכוש נכס, מבלי להיכנס לחובות גבוהים. יתרה מכך, הם אפילו מצליחים להרוויח תשואה נאה על הנכס כבר מהשנה הראשונה להשקעה. נשמע לא הגיוני? בארה”ב זו המציאות!

רוצה להשקיע בנדל”ן בעצמך אבל צריך ליווי בשלבים הראשונים ובהתאמת העסקה ליכולות והצרכים שלך?

כמו בכל תחומי ההשקעה, לכל משקיע תיק השקעות ייחודי משלו המותאם לגודל ההשקעה המבוקשת, משך תקופת ההשקעה, רמת הסיכון, התשואה המצופה על הנכס, נזילות, מיסוי, העדפות אישיות וכל גורם רלוונטי אחר. בכדי שתוכלו לעשות את ההשקעה המתאימה לכם ביותר, בוודאי אם אתם לקראת ההשקעה הראשונה שלכם, מומלץ שילוו אתכם מקצוענים שיוכלו להקשיב, להבין ואז לייעץ ולסייע לכם למצוא לך בדיוק את מה שאתם מחפשים.
קהילת הנדל”ן של פורטל בית משותף, באמצעות יועצי הנדל”ן המובילים בארץ בתחום השקעות נדל”ן בארה”ב, מציגה, פורמט עבודה ייחודי, הכולל ליווי ויעוץ מלא בכל התהליך ועד לרכישת נכס בארה”ב.

מה כולל ליווי אישי?

 • פגישת אפיון צרכים ויכולות אישית ובניית פרופיל השקעות מפורט.
 • איתור ההשקעה רלוונטיות עפ”י מאפייני פרופיל ההשקעה שהוגדר.
 • ליווי המשקיע בכל תהליך הבדיקות וההכנות לרכישה
  – הכנת דו”ח תזרים ותוכנית עסקית מפורטת
  – בדיקות כדאיות ונאותות טרום רכישה
  – איתור חברת ניהול
 • השלמת תהליך הרכישה, תשלום, רישום והעברת בעלות על הנכס.

לקביעת שיחת היכרות ראשונית והיכרות עם תהליך הליווי האישי שלנו מלאו את הטופס מטה ונשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים:

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

למשקיעים הנמצאים לקראת ההשקעה הראשונה שלהם בתחום הנדלן, חשוב לזכור, השקעה ברכישת בתים להשכרה בארה”ב, אינה דומה לרכישת בית להשכרה בישראל. כיוון שהנכס רחוק ולא נגיש מידית, חובה להכיר ולהבין את שוק הנדל”ן האמריקאי, התנאים, המאפיינים והסיכונים, בכדי לבחור נכסים איכותיים במיקומים מעולים עם תשואה כדאית. לשם כך מומלץ לשכור את שירותיו של יועץ, או חברה המתמחה בכך. בכדי להבטיח אובייקטיביות ולהימנע מניגוד אינטרסים אפשרי, במיוחד לקראת העסקה הראשונה, עדיף לבחור בגורם שאינו בעל עניין בנכסים המוצעים להשקעה. כך, זוכה המשקיע לתהליך מקצועי ולא מוטה, המקדש אותו ואת האינטרסים שלו בלבד ומעניק לו בסופו של תהליך שקט נפשי ביחס לתוצאה הסופית.

זו ההזדמנות המושלמת עבורכם להשקעה נבונה וכדאית, הכוללת הכנסה קבועה מנכס מניב הנמצא בבעלותכם. תהליך הליווי האישי יודע להתאים את ההשקעה בדיוק לצרכים, היכולות והרצונות האישיים שלכם, ומאפשרים לכם להגדיל את ההכנסה החודשית השוטפת, מידית, ובנוסף לצבור נכסים לעתיד כלכלי בטוח ושקט.

בתהליך הליווי האישי לרכישת נכס להשקעה בארה”ב, המוצע לכם על ידי המומחים של קהילת הנדלן של פורטל בית משותף, אנו מסייעים לכם לכל אורך תהליך העסקה ועד להשלמת הרכישה ורישומה החוקי.

מדוע להשקיע בליווי המומחים של קהילת הנדלן של פורטל בית משותף?

יחד עם השותפים העסקיים שבחרנו, אנו מייצגים עשרות שנים של ניסיון, תוצאות מוכחות, ולקוחות מרוצים מעסקאות מוצלחות ותזרים מזומנים רציף מהשכרה. הפעילות וכספי ההשקעה מנוהלים בשקיפות, הנכסים נרכשים באמצעות חברת אחזקות ונמצאים בבעלות ישירה של המשקיעים.

אנו מעניקים למשקיעים שירות אישי מקצה-אל-קצה לכל אורך כל שלבי וחיי העסקה.
קהילת הנדלן מאמינה ומקדמת עבור חבריה השקעה בנדל”ן כערוץ לבניית עתיד פיננסי איתן דרך הכנסה פאסיבית משמעותית, כחלופה אמיתית ומוכחת לערוצי השקעה ארוכי טווח אחרים. מטרתנו להנגיש לחברי הקהילה והמשקיעים שלה את זירת ההזדמנויות בתחום הנדלן באמצעות כוח הקבוצה. אנו מזמינים גם אתכם לגלות אפיק השקעה נכון וכדאי ולחוות עשייה פורה במודל ברור, פשוט, עקבי ורווחי עם קהילת הנדלן של פורטל בית משותף.

מדוע קהילת הנדלן של פורטל בית משותף?

פורטל בית משותף פועל כבר למעלה מעשור ומסייע לדיירים בכל הארץ ליעל את ההוצאות שלהם ולמכסם את התועלת באמצעות קבוצות הרכישה של סוגרים הכל לדירה, ושירותי המוקד לדייר לוועדי הבתים. קהילת הנדל”ן של פורטל בית משותף חולקת את אותם ערכי הליבה, יושרה, הגינות, מקצוענות, שקיפות, וזמינות מלאה ללקוחותינו בכל שלבי העסקה ולאחריה.

למרות שאנחנו עוסקים בנכסים, עסקאות ועסקים עושים עם אנשים, לכן מרכיב האמון והגורם האנושי מבטיחים לכם את איכות העסקה.
אנו מחויבים לשירות מעולה ויחס שווה והגון לכל לקוחותינו ושותפינו.

אנו פועלים ביראת כבוד מקצועית למשמעויות הכספיות והכלכליות של המשקיעים ולאמון ממנו אנו נהנים מצד לקוחותינו ושותפינו לאורך השנים.
כמשקיע וחבר בקהילת הנדלן, נלווה אותך באופן אישי ונשמור איתך על קשר שוטף לאורך כל חיי ההשקעה.

לקביעת שיחת היכרות ראשונית והיכרות עם תהליך הליווי האישי שלנו מלאו את הטופס למטה ונשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים:

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

בוא נשאר בקשר!

אם עדיין לא נרשמת לקהילה זה הזמן להירשם ולהיות חלק מהפעילות שלנו!

 • הזדמנויות השקעה בארץ ובחו"ל
 • פורומים פעילים
 • מידע מקצועי ואיכותי
 • כנסים ואירועים ייחודיים