מערכות קירור

מערכות קירור

בכל עסק או מפעל שמייצרים או מוכרים מוצרי מזון, שתייה, תרופות וחומרי גלם יש צורך במערכות קירור מתקדמות שישמרו על המוצרים והחומרים במצב האולטימטיבי. הקירור חשוב לא רק כדי להציע את המוצר הטוב ביותר ללקוח, אלא גם כדי לאפשר תהליך עבודה מקצועי וטוב. לכל מפעל או עסק יש צרכים משלו, שבאים לידי ביטוי כשאנחנו מתאימים מערכות קירור מיוחדות.

אילו מערכות קירור מתאימות לכל עסק?

קשה לענות על השאלה הזו בתשובה נחרצת, בעיקר בשל העובדה שלכל עסק באמת יש צרכים משלו. יש עסקים שזקוקים רק לכמה מקררים או מקפיאים כדי לקרר את המוצרים ולשמור עליהם בטמפרטורה אידיאלית, אחרים זקוקים לבנייה מאפס של חדרי קירור גדולים ומשוכללים.
חדרי קירור גדולים שנמצא בתעשיות ובמחסנים גדולים של מזון ותרופות נבנים על בסיס של מערכות קירור משוכללות, שכוללות ויסות טמפרטורה, מערכות לקפיאה מהירה, בקרת אטמוספירה, מערכות אוורור ועוד.
עסקי מזון שרק מוכרים מוצרי מזון יכולים להסתפק במקררים ומקפיאים תעשייתיים בגודל המתאים לשטח החנות ולצרכי הלקוחות. כשמדובר בחנות קטנה אנחנו יכולים להסתפק במקררי תצוגה ובמקפיאים שבהם יאוכסנו המאגרים שמגיעים מספקים באותו יום. כשמדובר בחנויות גדולות כמו רשתות מזון, אנחנו מקימים חדרי קירור שישמשו לאחסון כמויות גדולות של תוצרת טרייה וקפואה הזקוקה לטמרפטורה מוקפדת.

איך מבצעים התאמה אישית לכל עסק?

התשובה לכך נמצאת אצל המומחים שלנו. כל עסק מקבל התייחסות שונה בהתאם לצרכים שלו. המומחים שלנו בודקים את המקום, השטח, את האפשרויות השונות ובעיקר אלו צרכים יש לעסק. האם הוא צריך מקום לאחסון פריטי מזון בהקפאה, אולי דווקא חומרי גלם שמגיעים ומיד נשלחים, אולי בכלל תרופות או חומרים כימיים שזקוקים להקפאה?
לכל עסק יש את הצרכים שלו ולכן הקמת מערכות קירור חייבת להיות בהתאמה אישית.
התהליך כולל בדיקה של הצרכים ותכנון של מערכת הקירור. כשמדובר בחדרי קירור גדולים אנחנו עוזרים בהקמה של החדרים מאפס, כשאנחנו מביאים למקום מערכות קירור ואוורור מתקדמות שיודעות לשמור על טמפרטורות מדויקות בכל מזג אוויר, מוסיפים מכונות קרח והקפאה מהירה בהתאם לצורך ובונים למעשה מערך אחד גדול שישמור על הטמפרטורות המדויקות.

למה לא פשוט לקנות ציוד קירור?

אפשר לקנות ציוד לקירור המוצרים ולשמור עליהם בתוך מקררים או מקפיאים. עם זאת, כדי להבטיח שההקפאה או תהליך הקירור יהיו איכותיים והמוצר ישמור על טריות לאורך זמן חשוב לעבוד מול חברה מקצועית שיכולה להציע מגוון של פתרונות מתקדמים.
הקמת מערכות קירור בהתאמה אישית מאפשרת לעסק להבטיח את האיכות הטובה ביותר ללקוחות ולדעת שהמוצר נשמר בטמפרטורה האידיאלית. אפשר להתאים את מערכות הקירור לכל מוצר לפי הצרכים ובכך לשמור על סטנדרטים גבוהים של ייצור, אחסון ושילוח לכל מקום. ללא מערכות קירור בהתאמה אישית יהיה קשה מאד לשמור על איכות גבוהה.