נכסים להשקעה מיידית בארה”ב

השקעה בראש שקט בנכסים בארה”ב!

“מחירי הדירות הגבוהים בישראל מובילים את משקיעי הנדל”ן לחפש הזדמנויות בחו”ל, וארה”ב היא אחד מהיעדים המעניינים לצורך השקעות שכאלה.
הסיבות שהופכות השקעת נדל”ן בארה”ב לכדאית: “אין מס רכישה, הדולר נמוך, התשואות גבוהות – רמות של 8%-9% תשואה ממוצעת, וכמובן סכומים נמוכים ביחס למחירי דירות בארץ”. (ynet 15.07.18)

======

“אין וויכוח כי רכישת נכס נדל”ני הינה אחת מהשקעות החכמות והמשתלמות בחיים, אבל נשאלת השאלה היכן לרכוש את הנכס ואיך תוכלו להרוויח ממנו מבלי להיכנס לחובות. עד היום נהגנו לחשוב כי חייבים לקנות דירה בישראל ולקחת משכנתא שרובנו לא יכולים לעמוד בה. בזמן האחרון יותר ויותר ישראלים מגלים שישנם פתרונות יצירתיים שמאפשרים להם לרכוש נכס, מבלי להיכנס לחובות גבוהים. יתרה מכך, הם אפילו מצליחים להרוויח תשואה נאה על הנכס כבר מהשנה הראשונה להשקעה. נשמע לא הגיוני? בארה”ב זו המציאות!

השקעה בנכסים, הזמינים להשקעה מידית, בארה”ב באמצעות קהילת הנדל”ן של פורטל בית משותף – השקעה כלכלית, כדאית ובראש שקט !

קהילת הנדל”ן, הפועלת כ 5 שנים כמוקד איתור נכסים והזדמנויות השקעה בחו”ל במסגרת פורטל בית משותף הותיק, מחזיקה באמצעות ספקי שירות נבחרים נכסים להשקעה מיידית בארה”ב.
אנו מציעים למכירה ישירה ללא פערי תיווך, ישירות מבעלי הנכסים, נכסים מובחרים להשקעה, אשר עברו בדיקות ונמצאו מתאימים להשקעה כלכלית עם תשואה כדאית.
הנכסים המוצעים הם בתים פרטיים (single family) המתאימים להשקעה כדאית ארוכת טווח על בסיס דמי שכירות, באזורים טובים ואיכותיים. עסקת הרכישה כוללת גם הסכם שכירות פעיל, המבטיח הכנסה מידית משכירות, מדייר הגר בבית שנרכש משלם שכר דירה בפועל מידי חודש בחודשו.

זו ההזדמנות המושלמת עבורכם להשקעה נבונה ורווחית הכוללת הכנסה קבועה מנכס מניב הנמצא בבעלותכם. אנחנו יודעים להתאים את ההשקעה בדיוק לצרכים האישיים וליכולות שלכם, ומאפשרים לכם להגדיל את ההכנסה החודשית השוטפת מידית וגם לצבור נכסים לעתיד כלכלי בטוח ושקט.
אנו מסייעים בכל תהליך העסקה ולא פחות חשוב, בכל מה שקשור לניהול הנכס לאחר העסקה על מנת לאפשר ביטחון גבוהה לאורך כל חיי העסקה ועל מנת לשמור על שביעות רצון הלקוחות לאורך שנים רבות.

לקביעת שיחת היכרות ראשונית והיכרות עם מגוון הנכסים המוצעים לרכישה בזמן אמת מלאו את הטופס למטה ונשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים:

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדוע קהילת הנדלן של פורטל בית משותף?

פורטל בית משותף פועל כבר למעלה מעשור ומסייע לדיירים בכל הארץ ליעל את ההוצאות שלהם ולמכסם את התועלת באמצעות קבוצות הרכישה של סוגרים הכל לדירה, ושירותי המוקד לדייר לוועדי הבתים. קהילת הנדל”ן של פורטל בית משותף חולקת את אותם ערכי הליבה, יושרה, הגינות, מקצוענות, שקיפות, וזמינות מלאה ללקוחותינו בכל שלבי העסקה ולאחריה.
למרות שאנחנו עוסקים בנכסים, עסקאות ועסקים עושים עם אנשים, לכן מרכיב האמון והגורם האנושי מבטיחים לכם את איכות העסקה.
אנו מחויבים לשירות מעולה ויחס שווה והגון לכל לקוחותינו ושותפינו.

אנו פועלים ביראת כבוד מקצועית למשמעויות הכספיות והכלכליות של המשקיעים ולאמון ממנו אנו נהנים מצד לקוחותינו ושותפינו לאורך השנים.
כמשקיע וחבר בקהילת הנדלן, נלווה אותך באופן אישי ונשמור איתך על קשר שוטף לאורך כל חיי ההשקעה.

לקביעת שיחת היכרות ראשונית והיכרות עם מגוון הנכסים המוצעים לרכישה בזמן אמת מלאו את הטופס למטה ונשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים:

מדוע להשקיע באמצעות קהילת הנדלן של פורטל בית משותף?

יחד עם השותפים העסקיים שבחרנו, אנו מייצגים עשרות שנים של ניסיון, תוצאות מוכחות, ולקוחות מרוצים מעסקאות מוצלחות ותזרים מזומנים איתן מהשכרה. הפעילות וכספי ההשקעה מנוהלים בשקיפות, הנכסים נרכשים באמצעות חברת אחזקות ונמצאים בבעלות ישירה של המשקיעים.
אנו מעניקים למשקיעים שירות אישי מקצה-אל-קצה לכל אורך כל שלבי וחיי העסקה.
קהילת הנדלן מאמינה ומקדמת עבור חבריה השקעה בנדל”ן כערוץ לבניית עתיד פיננסי איתן דרך הכנסה פאסיבית משמעותית, כחלופה אמיתית ומוכחת לערוצי השקעה ארוכי טווח אחרים. מטרתנו להנגיש לחברי הקהילה והמשקיעים שלה את זירת ההזדמנויות בתחום הנדלן באמצעות כוח הקבוצה. אנו מזמינים גם אתכם לגלות אפיק השקעה נכון וכדאי ולחוות עשייה פורה במודל ברור, פשוט, עקבי ורווחי עם קהילת הנדלן של פורטל בית משותף.

לקביעת שיחת היכרות ראשונית והיכרות עם מגוון הנכסים המוצעים לרכישה בזמן אמת מלאו את הטופס למטה ונשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים:

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

בוא נשאר בקשר!

אם עדיין לא נרשמת לקהילה זה הזמן להירשם ולהיות חלק מהפעילות שלנו!

  • הזדמנויות השקעה בארץ ובחו"ל
  • פורומים פעילים
  • מידע מקצועי ואיכותי
  • כנסים ואירועים ייחודיים