ייעוץ משכנתאות

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י Avatar Bitpool לפני 7 חודשים, 1 שבוע.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    ronisagiv80
    משתתף

הי לכולם!
    אני רואה שיש כאן לא מעט חברים אשר עוסקים בתחום הנדל״ן או חברה שרכשו נכס לאחרונה, ואשמח אם תוכלו לעזור לי עם המלצה. אני מחפש לרכוש נכס לטובת מגורים, וראיתי דירה שמאוד מצאה חן בעיני. מדובר בבית שאני ואשתי תמיד חלמנו עליו, ואנחנו מאוד רוצים לקנות. אני כמובן צריך לקחת משכנתא לטובת הרכישה, העניין הוא שאני קצת הולך לאיבוד בין המסלולים השונים ולא יודע באיזה מסלול כדאי לי לבחור. אני מחפש המלצה על ייעוץ משכנתאות מקצועי שיוכל לעזור לי להחליט על המסלול הנכון והמתאים לי, ויחסוך לי כסף לאורך זמן.
    המון תודות.

Bitpool
    משתתף

<div class=”msg_inner_body” style=”caret-color: #000000; color: #000000; -webkit-text-size-adjust: auto; margin: 12px 0px 0px; padding: 0px; font-family: Arial; word-wrap: break-word; zoom: 1;”>
    <div class=”textContent” style=”margin: 0px 10px; padding: 0px;”>לאחר חיפוש נרחב באינטרנט הגעתי לאקסל יחסית פשוט שמאפשר לקבל תמונה כוללת של קניית דירה אולי שווה לנסות, האקסל בחינם וניתן להוריד כאן</div>
    <div id=”msgAttachments_184795361″ style=”margin: 0px; padding: 0px;”></div>
    </div>
    <p style=”direction: rtl;”>בהצלחה !</p>

<div id=”adslot0″ class=”mobInThreadAd” style=”caret-color: #000000; color: #000000; font-style: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: auto; word-spacing: 0px; -webkit-tap-highlight-color: rgba(26, 26, 26, 0.301961); -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration: none; margin: 0px; padding: 0px; font-family: Arial;” data-google-query-id=”CImy7OXjrOgCFRanGwodT2gPfg”></div>
    <div class=”add_resp_holder clearfix” style=”caret-color: #000000; color: #000000; font-style: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: auto; word-spacing: 0px; -webkit-tap-highlight-color: rgba(26, 26, 26, 0.301961); -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration: none; margin: 10px 0px 0px; padding: 0px; font-family: Arial; display: block; clear: both;”></div>

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

בוא נשאר בקשר!

אם עדיין לא נרשמת לקהילה זה הזמן להירשם ולהיות חלק מהפעילות שלנו!

• הזדמנויות השקעה בארץ ובחו"ל
  • פורומים פעילים
  • מידע מקצועי ואיכותי
  • כנסים ואירועים ייחודיים